Дизайн меблів ґрунтується на прагненні зробити їх якомога зручнішими у побуті. В цілісній системі меблювання особливе значення мають ніжки для меблів, адже саме вони значною мірою формують загальний стиль інтер'єру. Якісні меблеві опори забезпечують комфорт і зручність під час використання меблів в сучасних квартирах чи офісах.

Меблеві ніжки – види, призначення, специфіка використання

Використання спеціалізованих меблевих ніжок покращує міцність конструкції та рентабельність меблевого гарнітуру в цілому. Опорна фурнітура у вигляді ніжки меблевої класифікується за видами та категоріями: 

  1. Статичні – підходять для класичного дизайну офісних, житлових приміщень. Параметри розміру підбираються за сталою висотою.
  2. Регульовані – зручні модифікації, відповідають нормативним стандартам. Мають можливість змінювати висоту.
  3. Декоративні – моделі нестандартної форми, можуть мати елементи різьблення та інші конфігурації декору під стилістику гарнітуру.

За способом фіксації опорна фурнітура буває з боковим, гвинтовим або верхнім кріпленням під болт. Правильно підібрані меблеві ніжки дозволяють доповнити дизайн інтер'єру цікавими штрихами та збільшити термін служби меблів. Саме тому не варто економити на фурнітурі.

Меблеві ніжки: вибір з урахуванням матеріалу та стилістики

Матеріал ніжки меблевої напряму впливає на зовнішній вигляд та стійкість конструкції гарнітуру з розрахунком навантаження. Монтаж фурнітури не потребує особливих знань, головне – правильно підібрати елемент стійкості під конструктивні вимоги умеблювання.

Вибір ніжок для меблів – рекомендації: 

Різноманіття меблевих ніжок дозволяє підібрати якісну фурнітуру під стилістику дизайну різних напрямків без особливих зусиль. Особливої уваги заслуговують металеві ніжки, які мають довгий термін експлуатації.

Меблеві опори – основні критерії вибору за призначенням

Якісні металеві ніжки повинні витримувати навантаження активної експлуатації. Найкращим варіантом для нерівної підлоги будуть регульовані моделі. Різноманітні конструкції фурнітури сумісні з будь-якою стилістикою інтер'єру.

  1. Ніжки для стільців – нерегульовані елементи, підходять для виготовлення нових та ремонту старих кухонних стільців, табуреток.
  2. Ніжки для диванів, ліжок – затребувані як дерев'яні моделі з латунними накладками, так і чисто металеві. Велика різноманітність форм — конусні, циліндричні, круглі та ін. Метал може мати будь-який відтінок — глянсовий або матовий хром, мідь, антична бронза, латунь, чорний.
  3. Ніжки для столів – конструктивні елементи з фіксованою висотою, які виготовляють з металу або масиву дерева різних порід. За дизайном вони гармонують зі стилем столу.
  4. Ніжки для комодів і тумб – фурнітура для підтримки меблів. Можуть бути на коліщатках для пересування (роликові опори) або стаціонарні. Забезпечують міцність конструкції.
  5. Опори для кухонних меблів - елементи опори шаф, тумб тощо. Виготовляють з металу або дерева з захисним покриттям. Можуть бути регульованими для зручності або мати сталу висоту.

Металеві ніжки можуть бути оснащені системою регуляції або фіксованої висоти. Широко застосовують для умеблювання кухні, передпокою з встановленням шаф-купе.

Стильний вигляд мають і дерев'яні ніжки оригінальних форм. Широкий діапазон декоративного покриття та конфігурацій дозволяє реалізувати різні задуми щодо облаштування житла та офісних приміщень.

Переваги купівлі ніжок для меблів у «Toptextil Україна»

Бажаєте облаштувати інтер'єрний простір з дотриманням стилістики дизайну? Не можете обрати функціональну фурнітуру для м'яких меблів? Не зволікайте, відвідайте інтернет-магазин «Toptextil Україна». В каталозі представлений широкий асортимент меблевих опор та аксесуарів для будь-якого інтер'єру.

«Toptextil Україна» – переваги придбання: 

Магазин «Toptextil Україна» проводить роздрібні продажі, але з радістю чекає й на оптових покупців, формуючи для них особливі умови. Саме тому купити меблеві ніжки європейської якості вигідно та практично в нашому інтернет-магазині. Доставка товару проводиться за тарифами Нової Пошти в Київ та інші міста України. Жителі Львова та Львівської області можуть самі переконатись у високій якості товару в нашому шоу-румі та придбати необхідну модель за найкращими цінами в регіоні.

Ніжки для меблів

Ніжка меблева дерев'яна КМ2500
Уточнюйте
640 грн.
Ніжка меблева дерев'яна КМ2501
Уточнюйте
752 грн.
Ніжка меблева дерев'яна КМ2502
Уточнюйте
752 грн.
Показано з 1 по 20 із 160 (8 сторінок)
Передзвонити вам?
Вкажіть ваш номер телефону та ім’я. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом