Меблевий велюр
Велюр, мікровелюр для меблів – особливості матеріалу
Меблевий велюр – декоративна тканина, виткана з комбінації натуральних і синтетичних волокон. Експлуатаційні властивості ґрунтуються на показниках міцності, стійкості до зносу, еластичності та щільності. Різноманіття фактур класифікується за видами: гладкий, набивний і тиснений матеріал.
Велюр для меблів – класифікація видів
Оббивна тканина – одна з головних складових у виборі матеріалів для виготовлення меблевої продукції та дизайну функціональних зон інтер'єру.
Велюрова тканина для меблів – основні види:
- Велюр – матеріал виготовляють із синтетичних волокон, які добре зберігають тепло. У виробництві використовують ворсову технологію переплетення ниток. Основна сфера використання: драпірування м'яких меблів, елементів декору.
- Мікровелюр – технологія виготовлення тканини схожа на виробництво замші. Матеріал широко використовують у меблевій промисловості. Практичність полотен полягає в підвищеній міцності, стійкості до навантажень стирання.
Меблевий велюр має високу щільність плетіння, широку палітру відтінків, може мати різну текстуру поверхні і малюнка тканини.
Переваги та недоліки велюру
Меблевий велюр – найбільш практична тканина. Проста структура плетіння, фактурна міцність 100% поліестеру, показники зносостійкості до 90 000 циклів по тесту Мартіндейла внесли текстиль в категорію «топової» продукції.
Велюр для меблів з гладкою поверхнею, тисненням візерунків або рельєфною фактурою займає перші місця у списку продажів завдяки незаперечним перевагам:
- різноманітність фактур, враховуючи художні рішення дизайну;
- випуск тканини з різною довжиною ворсу, різноманітністю відтінків;
- висока міцність, стійкість до стирання та невибагливий догляд;
- унікальна еластичність, стійкість до деформації та розривів;
- відмінна фіксація частинок фарби, стійких до вигорання на сонці;
- приємні відчуття від дотику, візуалізація розкоші та досконалості;
- повітропроникність, гіпоалергенність, екологічна безпека матеріалу.
Щільність – один з головних показників оксамитової тканини. Ми пропонуємо якісний велюр вагою 260-450 грамів на квадратний метр тканини. Така висока щільність забезпечує чудові характеристики міцності і зносостійкості нашого велюру.
Тканина мікровелюр має короткий ворс, завдяки чому вона добре зберігає форму і виглядає дорого. Мінусів у неї майже немає. Фахівці відзначають такі основні недоліки: можлива поява заломів після довгих років експлуатації, запилення та притягання волосся.
Основні рекомендації з догляду за меблевою тканиною велюр
Найпопулярнішою тканиною для диванів є велюр завдяки своїй м'якості та комфортності, що створює відчуття затишку. Перетяжка диванів, стільців, крісел, гарнітурів повинна починатися з вивчення інструкції по догляду за оксамитовою тканиною.
Рекомендований догляд за оббивною тканиною велюр:
- Пил на меблях потрібно видаляти за допомогою порохотяга.
- Жирні плями необхідно виводити відразу після їх появи.
- Для виведення плям використовують мильний розчин.
- Пролиту рідину потрібно прибрати серветкою або м'якою тканиною.
- Волосся або шерсть тварин можна чистити валиком для одягу.
Водночас необхідно пам'ятати, що під час очищення мікровелюру не можна використовувати засоби з вмістом спирту, гранульовані порошки, відбілювач.
Переваги купівлі велюру та мікровелюру для меблів у «Toptextil Україна»
Інтернет-магазин «Toptextil Україна» пропонує широкий асортимент матеріалів для оббивки меблів, які мають неабиякий попит серед споживачів. Перш ніж купити велюр, мікровелюр, необхідно визначити цільове призначення та параметри щільності матеріалу. Ціна на велюр може сильно варіюватися залежно від якості та складу тканини.
«Toptextil Україна» – переваги придбання:
- широкий асортимент декоративних тканин;
- кваліфікована консультація фахівців;
- програма лояльності, оптимальні ціни;
- своєчасне доставлення товару в усі регіони України;
- система оплати готівковим та безготівковим розрахунком.
Купити мікровелюр по гуртових цінах за рулон вигідно у нашому інтернет-магазині. Доставка товару проводиться за тарифами Нової Пошти протягом 1-3 днів в Київ та інші міста України. Для жителів Львова та Львівської області передбачена можливість самовивозу.