Про нас


ТКАНИНИ ДЛЯ ВИМОГЛИВИХ КЛІЄНТІВ

Toptextil Україна є офіційним представником провідного європейського дистриб'ютора оббивних тканин та фурнітури. Який з 2004 року постійно розвиває свій бізнес, пропонуючи тканини за останніми тенденціями та найвищої якості. Починаючи від матеріалів та дизайну пропонованої продукції, через обслуговування та консультації, до доставки кожна деталь має велике значення для нас, тому що ми знаємо, наскільки це важливо для наших клієнтів.

 

ЯКІСТЬ У КОЖНОМУ ВОЛОКНІ

Toptextil Fabrics це три бренди, які містять тканини різного призначення. Кожна з них створена з урахуванням найвибагливіших клієнтів та їхніх потреб. Toptextil Trend це оббивні тканини, підібрані з найбільшою ретельністю та увагою до естетики, якості та комфорту використання. Toptextil Comfort включає колекцію матрацних тканин, призначених для безпечного та здорового відпочинку під час сну. Toptextil Outdoor це тканини для зовнішнього використання, які завдяки своїй стійкості до важких погодних умов ідеально підходять для садових меблів і не тільки.

 

ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ 48 ГОД

Замовлення, оформлені до 13:00, відправляються в той же день. Все для того, щоб посилка прийшла до вас якомога швидше.

 

БЕЗКОШТОВНІ ПРОБНИКИ

Ми знаємо, що для вибору тканини найкраще бачити її на зразку. Тому ми надамо вам наші взірці та каталоги безкоштовно. Якщо у вас є меблевий магазин, ми забезпечимо вас вітриною з пропозицією Toptextil.

 

ГНУЧКІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

Довгострокова співпраця того варта! Наші постійні клієнти можуть розраховувати на індивідуальні знижки, зручні умови оплати та резервування запасів.

 

МИ ДОПОМАГАЄМО ТА КОНСУЛЬТУЄМО

Наші торгові представники та менеджери допоможуть та проконсультують з будь-яких питань щодо тканин. Вони у вашому розпорядженні без перерви.

 

ГАРАНТІЯ ОРИГІНАЛЬНОСТІ

Деякі тканини Toptextil мають логотип, надрукований на лівій стороні. Завдяки цьому навіть при покупці у посередників можна легко перевірити справжність тканини.

Передзвонити вам?
Вкажіть ваш номер телефону та ім’я. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом