Оплата і доставка

 

ОПЛАТА:

-  по перерахунку за реквізитами;

-  на карту ПриватБанку через додаток Privat24, онлайн банкінг Вашого банку, термінал, касу будь-якого банку.

Вся інформація опрацьовується згідно Закону України Про захист персональних даних.

 

ВІДПРАВКА:

-  через службу Нова Пошта тільки по Україні, після 100% передоплати (згідно тарифів перевізника, протягом 1-3 днів);

-  самовивозом за адресою: м. Львів, вул. Простора 7.

 

УМОВИ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ:

Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 5000 грн надається лише на відділення Нової Пошти по Україні. Кур'єрська адресна доставка оплачується в повному обсязі не залежно від суми замовлення. Знижки та акційна безкоштовна доставка не сумуються.

 

Якщо замовлення здійснене до 13:00 год, то відправка відбувається в той же день, якщо після 13:00 – на наступний день. Доставка замовлень, які не зберігаються на складі, термін доставки обговорюється, але в більшості випадків становить 14-21 робочих днів.

 

При отриманні товару в пункті видачі перевізника необхідно обовязково:

-  перевірити відповідність імені та товару зазначеним у накладній;

-  перевірити цілісність упаковки і товару.

 

Якщо на товарі виявлено механічні пошкодження при транспортуванні, зверніться до адміністрації поштової служби, напишіть заяву на пошкодження товару, товар забирати не варто. Якщо Ви не виконали написані нами дії, претензії про рекламації товару не приймаються.

 

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна чи неповна адреса можуть призвести до затримки доставки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації і оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України” "Про захист прав споживачів", затверджено, що тканини, як товари належної якості не підлягають обміну (поверненню).

Передзвонити вам?
Вкажіть ваш номер телефону та ім’я. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом