Яка оббивка краща для кухонного куточка – особливості вибору

Автор: Топтекстиль Україна Дата: 20.05.2024 Переглядів: 1465 Коментарі : 0

Яка тканина краща для кухонного куточка?

Облаштування інтер'єру кухні з урахуванням сучасних тенденцій дизайну відображає індивідуальний стиль домівки та відзеркалює характер та гостинність кожної родини. Місце, де готуються смачні домашні страви, відбуваються теплі розмови за філіжанкою кави, зазвичай має бути максимально комфортним. Саме тому у багатьох споживачів виникає питання, яка тканина найкраща для оббивки кухонного куточка, щоб довговічність, естетичність, практичність у використанні об'єднались в одне ціле. 

Оббивка на кухонний куточок – основні параметри вибору матеріалу:

  • тривалий термін інтенсивної експлуатації;
  • простий догляд та легке очищення забруднень;
  • стійкість до жирових плям та вбирання запахів;
  • відповідність кольору з урахуванням дизайну;
  • стійкість до затягування ниток та пошкоджень.

Знайти відповідь на питання, яку тканину вибрати для кухонного куточка, не складно, якщо дотримуватися рекомендацій кваліфікованих фахівців. Головне підійти до процесу вибору відповідально та звернути увагу на загальну концепцію дизайну. Меблювання кухні вимагає особливого підходу через вологість, температурні перепади, можливі забруднення від жирних продуктів. Тому оббивка на кухонний куточок повинна легко очищатися від плям та залишків їжі без застосування дорогих мийних засобів.

Яка тканина найкраща для кухонного куточка?

Яка тканина краща для оббивки кухонного куточка?

Сучасний асортимент декоративних тканин для обшивки меблевої продукції використовують у різних стилях дизайну, від класики до лофт. При цьому затишну і невимушену атмосферу з нотками домашнього тепла в інтер'єрі кухні створює якісна оббивка на кухонний куточок.

Перелік найкращих тканин для оббивки кухонного куточка:

  1. Велюр – м'який та приємний на дотик ворсовий матеріал.
  2. Жакард – відрізняється витонченим рельєфним візерунком.
  3. Шеніл – об'ємна тканина з певними показниками щільності.
  4. Рогожка – створена методом шахового переплетення ниток.
  5. Шкірозамінник – відмінна імітація натурального аналога.

Кожна категорія оббивних тканин, придатних для облаштування кухні, має особливі властивості, які збільшують термін служби без негативного впливу на зовнішній вигляд, вказують на практичність та рентабельність в експлуатації. Визначити, якою тканиною обшити кухонний куточок легко, якщо взяти до уваги індивідуальні переваги та особливості концепції дизайнерського проєкту.

При виборі оббивної тканини для кухонного куточка слід враховувати кілька важливих факторів:

  1. Зносостійкість. Кухня – це зона активної експлуатації меблів, тому тканина має бути міцною, стійкою до стирання і не линяти. Краще віддавати перевагу таким тканинам, як мікровелюр, шеніл або рогожка.
  2. Простота догляду. Ідеальний варіант – тканина, яку можна легко чистити. Вона повинна бути стійкою до плям, вицвітання і не накопичувати запахи. Букле, наприклад, хоч і має дуже стильний вигляд, вимагає більш ретельного догляду.
  3. Вологостійкість. Тканина має бути стійкою до вологи і легко очищатися від бризок. З цим завданням впорається матеріал із сертифікатом Cleanaboo, який підтверджує здатність тканини деякий час утримувати вологу на поверхні, не пропускаючи її всередину меблів.
  4. Стилістика інтер'єру. Обрана тканина має гармонійно поєднуватися із загальним дизайном кухні. Для класичних інтер'єрів підійде велюр або жаккард, для сучасних – рогожка або шкірозамінник.
  5. Колірна гама. Світлі відтінки виглядають більш повітряними, але швидше брудняться. Темні тони практичніші, але можуть візуально зменшити простір.
  6. Також оцінюйте зовнішній вигляд, структуру і фактуру матеріалу. Правильно підібрана тканина зробить кухонний куточок не тільки красивим, але й функціональним.

Довговічні та прості у догляді шкірозамінники для вашої кухні

Якісний шкірозамінник для кухонного куточка

Власники будинку чи квартири з розкішним та елегантним інтер'єром кухні часто замислюються чим краще обшити кухонний куточок. Звичайно, хотілося б придбати натуральні матеріали, які підкреслюють високий статус. При цьому не можна не рахуватись з вартістю справжньої шкіри для меблів. Альтернативним рішенням є шкірозамінник з напрочуд вдалою імітацією природного аналогу.

Як вибрати шкірозамінник для перетяжки кухонних куточків:

  1. Визначте вид та класифікацію текстильного виробу, адже штучний матеріал представлений, як екошкіра та дермантин.
  2. Перевірте щільність, яка визначає стійкість матеріалів до розривних навантажень, оптимальний варіант від 420 г/м².
  3. Зверніть увагу на показники тесту Мартиндейла, де стійкість до стирання від 30 000 вважається непоганим результатом.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: Модифікована штучна шкіра для перетяжки кухонних меблів практична в експлуатації, стійка до накопичення запахів і забруднень. При цьому текстура полотен в ідентичності повторює особливості природної шкіри. Вивчивши технічну карту шкірозамінника, можна швидко визначити чим краще обшити кухонний куточок за абсолютно доступною ціною.

Переглянути категорію Екошкіра>>

Дизайн оббивки – колір та фактура для стильного кухонного куточка

Дизайн оббивки для стильного кухонного куточка

Яка тканина краща для кухонного куточка з урахуванням естетичної функції та сучасних тенденцій інтер'єрного дизайну визначити не так вже й складно. Правильний вибір залежить від кількох аспектів, що визначають відповідність з обраною стилістикою.  

Вибір оббивки під стилістику дизайну:

  1. Модерн – найкращий варіант штучна шкіра з глянцевою поверхнею.
  2. Скандинавський стиль – підходять світлі та холодні відтінки матеріалів.
  3. Мінімалізм – непорушна основа палітри – витриманість та лаконічність.
  4. Класика – підходить однотонна тканина та полотна з орнаментом.
  5. Хай-тек – оптимальний варіант – міцні синтетичні тканини різних кольорів.

Особливості сучасної кухні – це, насамперед, простота, функціональність, елегантність, затишок та комфортабельність. Варіанти щодо вибору оббивки під стиль інтер'єру, повинні повністю збігатися з уподобаннями та смаком власника будинку.

Скільки потрібно тканини для оббивки кухонного куточка?

Скільки тканини треба для оббивки кухонного куточка?

Кухонний куточок є важливим елементом інтер'єру кухні, надаючи їй комфорт і затишок. Якщо ви вирішили оновити свій і оббити його новою тканиною, важливо правильно розрахувати необхідну кількість матеріалу. Для цього потрібно врахувати кілька факторів:

1. Розміри куточка:

  • Сидіння: для оббивки сидінь необхідно виміряти довжину і ширину кожної секції куточка.
  • Спинки: тут також важливо знати висоту і ширину спинки.
  • Подушки і підлокітники (якщо є): додатковий матеріал знадобиться для оббивки цих елементів.

2. Запас тканини:

  • Завжди додавайте 10-15% до загальної кількості тканини на непередбачувані витрати, такі як помилки під час крою або для можливих додаткових деталей.
  • Не забувайте про припуски на шви, які зазвичай становлять 1-2 см з кожного боку.

3. Тип тканини:

  • Розгляньте ширину обраної тканини. Більшість оббивних тканин мають ширину від 140 до 150 см. Це вплине на те, як ви будете викроювати деталі.
  • Малюнок або візерунок на тканині також можуть вимагати додаткового матеріалу для правильного розташування малюнка (рапорт тканини).

4. Приклад розрахунку:

  • Припустимо, каркас вашого кухонного куточка твердий, а м'яка частина складається з двох секцій: сидіння 120 см завдовжки і 50 см завширшки, спинка 120 см завдовжки і 40 см висоти.
  • Для сидіння: 120 см (довжина) * 50 см (ширина) = 6000 см²
  • Для спинки: 120 см (довжина) * 40 см (висота) = 4800 см²
  • Загальна площа: 6000 см² + 4800 см² = 10800 см² або 1.08 м²
  • Додаємо 15% запасу: 1.08 м² * 1.15 ≈ 1.24 м²

Таким чином, для оббивки такого куточка знадобиться приблизно 1.24 м² тканини. Якщо у вас є подушки або підлокітники, не забудьте додати їхню площу до загального розрахунку.

Кухонні куточки в сучасній інтерпретації оснащені різними поличками, шухлядами для зберігання. При цьому меблева продукція невеликих розмірів нагадує повноцінний диван з певними відмінностями: компактність, універсальність розміщення, неглибока посадка, кут нахилу спинки до 90 градусів. 

Перетяжка кухонного куточка – приблизна кількість матеріалу:

  • для кутової конструкції довжиною 3 м потрібно – 2-3 м тканини;
  • для моделі з більш м'якою спинкою потрібно – 3.8-4.5 м тканини;
  • для обіднього стільця куточка достатньо – 0.4-0.7 м тканини.

Оббивний матеріал для перетяжки кухонних меблів підбирають із менш маркою фактурою з урахуванням практичності у використанні: простий догляд і чищення, стійкість до зносу, довговічність, опірність до розривів та поглинання рідини. Якщо після прочитання статті залишилися сумніви й питання «чим обшити кухонний куточок» залишилося актуальним, зверніть особливу увагу на декоративні матеріали категорії «антикіготь» – це оптимальний і безпомилковий варіант вашого вибору.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар

Передзвонити вам?
Вкажіть ваш номер телефону та ім’я. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом